Červenec 2009

Bleskovka 1 - KONEC

28. července 2009 v 13:30 | Clerushka |  *Bleskovky*
Škoda, že se k této bleskovce přihlásili jen dva lidi. Ale jsem ráda, že alespoň někdo a doufám, že k příští bleskovce vás bude víc. Ale jelikož jsem se vás nezeptala co chcete na blog, tak jsem udělala pro vás svoje (doufám, že se vám budou líbit) ;-). Tak a tady jsou:


Fotky si můžete také prohlédnout v Galerii>>> složka Diplomy.

17.července= můj nádherný pátek

18. července 2009 v 15:08 | Clerushka |  *Ostatní*
Jo jo, pátek byl moc pěkný den. Vyrazila jsem si s taťkou do Kravař do Aquaparku (odkaz). No první jsme se rozhlédli co kde je a jak to vypadá. Šatny byly poněkud malé, protože tam bylo celkem málo místa, ale dalo se tam převléct. Ve skříňkách na čip jsme si uschovali věci a pak jsme šli do sprch. Asi 6 sprch na takovéto "zmáčknutí" a jedna i s hadicí. A pak vzhůru do bazénu. No, když jsme se rohlédli tak to byl celkem fajn aquapark. Tak jsme šli zkraje a pomalu do bazénu a trochu si zaplavali. Já se potápěla, protože já bazény a potápění miluju. Objevili jsme "Divokou řeku" což byl takový kruh a pomocí trysek se voda hnala dokola a doslova nás to táhlo pořád dokola a bylo těžké odplavat zpátky do klidného bazénu, protože nás to vždycky strhlo zpátky. Potom tak byla vířivka Whirpool. Dále masážní trysky, bublinky, bazén pro děti, klouzačky pro děti, tobogán, bazén v "jeskyni" a takovéto na ty vlny, jak skáčete a ta vody se rozhoupe. No zkrátka vyzkoušeli jsme si všechno a zaplavali si. Bylo to fajn, akorát mě z toho skákání a všeho bolí nohy :)

Modré pozadí na blog-vlastní!

16. července 2009 v 15:40 | Clerushka |  *Blog*
Ještě nikdy jsem to pozadí nevyzkoušela, nevím jaké bude a tak. Jenom chci upozornit, že je to opravdu moje a že jsem to vyrobila já. Copyrighty na to nedávám, aby kdokoli chtěl si to mohl stáhnout. Takové pozadí si ale může vytvořit úplně kdokoli, stačí mít je Photofiltre. Ale tak aspoň víte co dělám o prázdninách...

Léto. Horko kolem 30°C a nanuky letí!

16. července 2009 v 11:50 | Clerushka |  *Ostatní*
Léto. V létě bývá horko a teploty vystoupají kolem 30°C a svítí sluníčko. Časem se objeví i nějaká bouřka, ale jen někdy. A pro osvěžení jedobrá studená sprcha či osvěžení v bazénu. Co když ale nemáme přístup k bazénu nebo voda neteče? Mnoho lidí si kupuje nanuky a zmrzliny, je to vlastně zmrzlá voda s chemikáliemi a kousky plodů. Já mám nanuky ráda, i když radši si kupuji zmrzlinu a nejlépe točenou. Ale zpátky k nanukům. Nanuk je hygienyčtější a nemá v sobě tolik chemikálií. Já stejně na to nedávám a dělám si vlastní nanuk. Jak? Do plastového hrníčku naliju trošku šťávy a přidám studenou vodu (prostě šťáva s vodou). Potom trochu promíchám a vložím do mrazáku. Počkám pár hodin (3-6h) a nebo si to nechám zmrznout přes noc. Časově nevím přesně, kdy to bude hotové. Může se vám z toho stát i ledová tříšť nebo naopak strašně tvrdá zmrzlina. Potom už jenom mlsám, není to těžké "vyrobit" ale horší je to čekání. A co vy? Jaký máte názor na nanuky (případně zmrzliny) ??

×××××××

Já & blog

15. července 2009 v 21:05 | Clerushka |  *Me*
Tak bych vám chtěla povyprávět něco o mě a blog.cz. Začalo to tehdy, když jsem záviděla sestřenici, že má vlastní stránky a umí s nimi skvěle pracovat. Obkoukala jsem stránku a hned běžela zaregistrovat (blog.cz). Samozřejmě první to byly estranky, ale ty jsem nepochopila a tak jsem se zaregistrovala na blog.cz. Můj první blog byl www.kun-konik.blog.cz (asi ještě existuje). Další blog a ten trvá dodnes i když trochu pozastavený je www.clerky.blog.cz a můj třetí,konečný a se kterým jsem nejvíc spokojená je www.clerushky.blog.cz. Mám ho teprve pár dní a jsem s ním spokojená. Se vzhledem jsem celkem spokojená i když to bylo narychlo.Takže tohle byly moje blogy a můj příběh... ráda bych slyšla i vaše vyprávění.Ale není to nutné, jenom mě to tak zajímá ;-)

Chceš se spřátelit?

15. července 2009 v 21:01 | Clerushka |  SB
Chceš se spřátelit?
Pak napiš svoji přezdívku,název blogu a nějaké zvířátko,které máš rád/a!
Taky napiš, co chceš na banner ;-)

Mořské panny

15. července 2009 v 20:27 | Clerushka |  Fantasy
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)
(print image)

Styl? Ani ve snu, nebudu se nikomu podřizovat!

15. července 2009 v 20:05 | Clerushka |  *Me*
Tak ráda bych vám něco řekla o tom, co si myslím já o "stylu". Podle mě je jedno, kdo má jaký styl. Ale ve stylu se musíš podřizovat pravidlům a dodržovat sliby a já nevím co. Já nemám žádný styl, oblékám se jak chcu a co se mi líbí. Barvy střídám (i když růžovou fakt nenosím) a nemusím se podřizovat žádnému stylu. Jasně, tohle jsou moje osobní kecy já se vám do života nemíchám, ale trošku si to můžete uvědomit, že jste spoutaní. A když se někomu nějaký styl líbí, proč ho nevyzkoušet? Ale pak se naskytne příležitost, kdy se do "stylovských pravidel" dá věta "Nikdy nesmím tento styl opustit" a pak jste v háji. Neříkám, že je to všude nebo že se to stane, ale čirou náhodou to tak může být. Takže tohle byli moje kecy o tom, co si já myslím. Byla bych ráda za vaše myšlenky a projevy v komentářích a prosím hlasujte i v anketě ;-)
Děkuji vaše Clerushka

Reklamy

15. července 2009 v 19:50 | Clerushka |  REKLAMY
Všelijaké možní reklamy sem! Všude hlásnu, všechno ohodnotím nebojte se ;-)

Tvůj názor na mojí věc...

15. července 2009 v 19:49 | Clerushka |  *Ostatní*
Prosím aby jsi ohodnotil/a můj vzhled blogu. VZHLED prosím, já vím, že tu ještě nemám moc článků. Prosím hlasuj v anketě ;-)

Pixelky 1

15. července 2009 v 19:45 Pixelky


smileys trèfle-smileys trèfle 2-smileys trèfle 3-smileys trèfle 4-smileys trèfle 5-smileys trèfle 6-smileys trèfle 7-smileys trèfle 8-smileys trèfle 9-smileys trèfle 10-smileys trèfle 11-smileys trèfle 12-smileys trèfle 13-smileys trèfle 14-smileys trèfle 15-smileys trèfle 15
Zdroj: pixelky.blog.cz

Welcomky 1

15. července 2009 v 19:32 *Blog*
Zdroj: Azzy


Bleskovka 1

14. července 2009 v 18:56 | Clerushka |  *Bleskovky*
1.Ahoj :)
2.Jak je?
3.Jaká je tvá nej barva?
4.A nej zvíře?
5.Už máš nějakýho idola?
6.Kolik je ti let?
7.Chtěl/a bys být starší?
8.Co máš doma za zvířátka?
9.Jaký druh PC máš doma (Vista, XP,...)
10.A máš normální stolní počítač nebo Notebook?
11.Na to, že je tohle první bleskovka to ujde ne?
12.Předpokládám, že už si se mnou nechceš povídat, tak jen pár posledních otázek: Máš blog?
13.Nechceš být moje SB? (nikoho nenutím)
14.Tak fajn, to je vše... Ahojky ;-)

Představuji se vám...

14. července 2009 v 18:50 *Me*
Jméno: Terka
Věk: 13
Město: Ostrava
Záliby: Je toho moc... Zvířata, PC, Sci-fi, Hudba,...
Oblíbená barva: Zelená, Hnědá, Černá, Modrá a Šedá
Styl: Nemám žádný styl...
Oblíbené zvíře: Kočkovité šelmy, koně, psy, morčata,...
Doma mám zvířata: Kočku Bertíka a morče Jůlii (viz záhlaví).
Celoživotní cíl: Mám obrovské plány a tolik povolání bych chtěla dělat. Ale jedno z mých přání je mít vlastního koně nebo nějaký ranč či stáj s více koňmi, zároveň chovat tygry a podnikat.